Na 1/2 maraton do Neapole s MZ-SPORT

  • by

Zdravím celou běžeckou komunitu. Jak všichni víte, v současné době je velký výběr závodů nejen u nás, ale i v zahraničí. Každý, kdo chvilku jen tak rekreačně běhá, po nějakém čase zatouží ochutit atmosféru závodu, změřit síly s ostatními. Naše běžecká parta z Karlových Varů letos zatoužila okusit atmosféru závodu mimo domácí prostředí. Loni jsme okusili půlmaratony na domácí půdě, letos jsme chtěli poznat na vlastní kůži atmosféru Napoli Half maratonu a prodat naběhané kilometry z tréninků pod vedením Míly Zítky.

A právě díky Mílovi Zítkovi a jeho MZ-SPORT jsme si to užili. Zajistil pro nás pohodlný odvoz na letiště a zpět, letenky, ubytování včetně jídla, registrace na samotný závod, komfort v podobě přesných popisů co, kde, kdy a jak. Byl nám k dispozici 24 hodin denně. Po celou dobu pobytu jsme se mohli soustředit jen sami na sebe, na podání co nejlepšího sportovního výkonu. Doporučil nám také různé výlety, například do Pompejí či na Vesuv.

Pro Vás všechny, kdo se bojíte vyjet do zahraničí na závody, mám doporučení: oslovte Mílu Zítku a jeho MZ-SPORT.

Věřte, že nebudete litovat a zažijete super sportovní zážitek stejně jako naše 25-členná běžecká skupina z Karlových Varů.

Závěrečná večeře
Po závodě
Pozávodní vyklusání

Lenka Kůsová – závodnice – v Neapoli osobní rekord 1:35:30

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.